U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

 Lid worden  >> 

             of 

  Les nemen   >>  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Commissies
Samenstelling van de Clubkampioenschappen Commissie.
mailadres: clubkampioenschappen@metgensbleek.nl
 
Leden:
Peter Rossewij
Rob Klap
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Jeugdcommissie.
mailadres: jeugdcommissie@metgensbleek.nl
 
Leden:
Qunera von Bannisseht 
Jeroen Meijering
Zare Aprahamian
Sandra Vrijhoef
Jaap van Pelt, Trainer
* * * * * * * * * *

 

 

Samenstelling van de Toernooicommissie Daka Metgensbleek Open.
mailadres: tcmetgensbleekopen@metgensbleek.nl
 
Leden:
Sharon Agenant, Secretaris
Famke Stegenga
Marie-Catherina Houkes
Erik van Ommeren
Esther de Graaff
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Toernooicommissie Regenboog.
mailadres: tcregenboog@metgensbleek.nl
 
Leden:
er wordt nog een nieuwe commissie samengesteld
* * * * * * * * * *

 

Samenstelling van de Wintercompetitie Commissie.
mailadres: wintercompetitie@metgensbleek.nl
 
Leden:
Henk van de Hoef
Hugo Allers
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Kascommissie.
mailadres: kas@metgensbleek.nl
 
Leden:
Jan Geijsel
Greet Scholte
reserve Corrie Flederus
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Commissie Lief & Leed.
mailadres: liefenleed@metgensbleek.nl
 
Lid: Marian Gerritsen
* * * * * * * * * *

 

 

 

Samenstelling van de Vrijwilligers Commissie.
mailadres: vrijwilligers@metgensbleek.nl
 
Lid: Marian Gerritsen
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Park Commissie.
mailadres: parkcommissie@metgensbleek.nl
 
Lid: Kees van der Veer
en hij wordt bijgestaan door meerdere onderhoudsvrijwilligers.
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Commissie van Beroep.
mailadres: beroep@metgensbleek.nl
 
Leden:
Jan van de Starre
Bob Borninkhof
Jan Geijsel

* * * * * * * * * *

 

Samenstelling van de Verenigings Competitie leiders (VCL)
mailadres: vcl@metgensbleek.nl
 
Leden:
Irene Velthuis
Josanne de Maar

 

 

 

 

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?