U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

 Lid worden  >> 

             of 

  Les nemen   >>  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Commissies
Samenstelling van de Clubkampioenschappen Commissie.
mailadres: clubkampioenschappen@metgensbleek.nl
Leden:
Peter Rossewij
Rob Klap
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Jeugdcommissie.
mailadres: jeugdcommissie@metgensbleek.nl
Leden:
Qunera von Bannisseht 
Jeroen Meijering
Zare Aprahamian
Jaap van Pelt, Trainer
- vacature
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Toernooicommissie Daka Metgensbleek Open.
mailadres: tcmetgensbleekopen@metgensbleek.nl
Leden:
Sharon Agenant, Secretaris
Famke Stegenga
- vacatures
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Toernooicommissie Regenboog.
mailadres: tcregenboog@metgensbleek.nl
Leden:
Victor Viveen
André van der Wit
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Wintercompetitie Commissie.
mailadres: wintercompetitie@metgensbleek.nl
Leden:
Gertwien Waterkoort
Hugo Allers
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Kascommissie.
mailadres: kas@metgensbleek.nl
Leden:
Bob Borninkhof
Fons Delforterie
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Commissie Lief & Leed.
mailadres: liefenleed@metgensbleek.nl
Lid: Marian Gerritsen
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Vrijwilligers Commissie.
mailadres: vrijwilligers@metgensbleek.nl
Lid: Marian Gerritsen
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Park Commissie.
mailadres: parkcommissie@metgensbleek.nl
Lid: Kees van der Veer
en hij wordt bijgestaan door meerdere onderhoudsvrijwilligers.
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Commissie van Beroep.
mailadres: beroep@metgensbleek.nl
Leden:
Jan van de Starre
Bob Borninkhof
Jan Geijsel
* * * * * * * * * *
 
Samenstelling van de Verenigings Competitie leiders (VCL)
mailadres: vcl@metgensbleek.nl
Leden:
Judith van den Deijssel
Hans Peters
 
* * * * * * * * * *

 

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?