Over ons

Historie

In vroegere tijden waren er op de grond van het tennispark Randenbroek, waar TV Metgensbleek van 1989 t/m 1999 haar activiteiten had, wasserijen gevestigd. In de tijd dat alle straten een naam kregen, was hier de wasserij/blekerij van mevrouw Metgen. Een deel van het terrein was bleek en een ander deel schapenweide. 

Het zandpad ervoor werd dus al snel Metgensbleek genoemd. Een historische naam dus. In 1948 verdween de wasserij en werd er een tennispark aangelegd met de naam Randenbroek. Het voormalige zandpad langs de Metgensbleek heet nu Ringweg Randenbroek. 

Wasserij Metgen 

Metgensbleek, een blekerij bij het landgoed Randenbroek, ca 1935.

Accomodatie

Onze club in Amersfoort beschikt over vier kunstgras tennisbanen met ledverlichting, een hardcourt trainingsbaan en een oefenkooi.

SK’93 

In 1999 is TV Metgensbleek verhuisd naar park Liendert waar de accommodatie wordt gedeeld met handbalvereniging ASC ’91. De bar exploitatie wordt in het geheel verzorgd door stichting SK’93, hierdoor hoefden tennisleden geen verplichte bardienst te draaien. Echter, vanwege een tekort aan vrijwilligers voor de stichting, heeft TV Metgensbleek per 1 april 2022 verplichte bardiensten ingevoerd voor iedereen tussen de 18 en 72 jaar oud.

De verwachting is dat in 2023 het huidige sportpark wordt verplaatst naar de andere kant van de Parelhoenstraat. Op dit sportpark kan TV Metgensbleek dan beschikken over 5 verlichte kunstgrasbanen.

Commissies

Clubkampioenschappen commissie

Mailadres: clubkampioenschappen@metgensbleek.nl

Jeugdcommissie

Mailadres: jeugdcommissie@metgensbleek.nl

Toernooicommissie Daka Metgensbleek Open

Mailadres: tcmetgensbleekopen@metgensbleek.nl

Toernooicommissie Regenboog

Mailadres: tcregenboog@metgensbleek.nl

Wintercompetitie commissie

Mailadres: wintercompetitie@metgensbleek.nl

Kascommissie

Mailadres: kas@metgensbleek.nl

Commisie lief & leed

Mailadres: liefenleed@metgensbleek.nl

Vrijwilligers commissie

Mailadres: vrijwilligers@metgensbleek.nl

Parkcommissie

Mailadres: parkcommissie@metgensbleek.nl

Commissie van beroep 

Mailadres: beroep@metgensbleek.nl

Verenigingscompetitie leiders

Mailadres: vcl@metgensbleek.nl

Barcommissie

Mailadres: bar@metgensbleek.nl

Ledenadministratie

Mailadres: ledenadministratie@metgensbleek.nl

Bestuur

Verschillende bestuursleden kunt u rechtstreeks een mail sturen.  
Naam Aanspreekpunt voor Emailadres
Jan Hille Noordhof (Voorzitter) Barcommissie, Onafhankelijk vertrouwenspersoon, Commissie van Beroep voorzitter@metgensbleek.nl
André van der Wit (Secretaris A.I.) Toernooicommissie, Jeugdcommissie, Afhangbord secretaris@metgensbleek.nl
Astrid van Veldhuizen (Penningmeester) Ledenadministratie, Kascommissie penningmeester@metgensbleek.nl
nOnno Flapper (Algemene zaken) VCL, Tennisschool
Fons Delforterie (Algemene zaken) Parkcommissie, Ledencommissie, Sponsorcommissie
Marian Gerritsen (Algemene zaken) Vrijwilligercommissie, Commissie Lief en Leed
Vacature (Algemene zaken)
Kopen voor je club

Jouw online aankopen zijn geld waard. Met één klik extra EURO's voor je club

AED

Wij hebben al jaren een AED die iedereen kan pakken als dat nodig is. De AED hangt in de gang naar het afhangbord, gelijk in de eerste kast aan de linkerkant. Op de deur zit een duidelijke AED-sticker. Jaarlijks organiseren we ook een AED cursus voor onze leden. Deelname aan de cursus is gratis en tot nu toe wordt deze cursus in het clubhuis gegeven. Per cursus kunnen ca 15 deelnemers meedoen en krijgen na afloop van de cursus een certificaat.