Over ons

Historie

In vroegere tijden waren er op de grond van het tennispark Randenbroek, waar TV Metgensbleek van 1989 t/m 1999 haar activiteiten had, wasserijen gevestigd. In de tijd dat alle straten een naam kregen, was hier de wasserij/blekerij van mevrouw Metgen. Een deel van het terrein was bleek en een ander deel schapenweide. 

Het zandpad ervoor werd dus al snel Metgensbleek genoemd. Een historische naam dus. In 1948 verdween de wasserij en werd er een tennispark aangelegd met de naam Randenbroek. Het voormalige zandpad langs de Metgensbleek heet nu Ringweg Randenbroek. 

Wasserij Metgen 

Metgensbleek, een blekerij bij het landgoed Randenbroek, ca 1935.

Accomodatie

Onze club in Amersfoort beschikt over vier kunstgras tennisbanen met ledverlichting, een hardcourt trainingsbaan en een oefenkooi.

SK’93 

In 1999 is TV Metgensbleek verhuisd naar park Liendert waar de accommodatie wordt gedeeld met handbalvereniging ASC ’91. De bar exploitatie wordt in het geheel verzorgd door SK’93, uiteraard in overleg met de tennisvereniging.

Hierdoor hoeven tennisleden geen verplichte bardienst te draaien.

Vertrouwenspersoon

GEHEIMHOUDINGSPLICHT: ALLES IS VERTROUWELIJK

Een vertrouwenspersoon is er voor leden die meldingen of klachten hebben over ongewenst gedrag. Dat kan zijn: agressie, geweld, seksuele intimidatie, ongewenste intimiteiten, pesten of discriminatie. Een vertrouwenspersoon heeft geheimhoudingsplicht en gaat altijd vertrouwelijk om met jouw informatie.

Een vertrouwenspersoon heeft een onafhankelijke positie. Jouw vraag of probleem kan overlegd worden met het bestuur of commissie zonder dat je naam daarin wordt genoemd.

Je kunt haar bereiken via de mail op: vertrouwenspersoon@metgensbleek.nl en ook via de telefoon op nummer:  06 4528 8381

Onze vertrouwenspersoon is:  Agaath Been, psychiater en is lid bij Metgensbleek.

Bestuur

Verschillende bestuursleden kunt u rechtstreeks een mail sturen.

Jan Hille Noordhof (Voorzitter)voorzitter@metgensbleek.nl
Lammert Koenen (Secretaris)secretaris@metgensbleek.nl
Astrid van Veldhuizen (Penningmeester)penningmeester@metgensbleek.nl
Sjoerd de Jong (Ledenadministratie)ledenadministratie@metgensbleek.nl
Onno Flapper (Algemene zaken)secretaris@metgensbleek.nl
– (Lid Jeugdcommissie) 
Vacature (Algemene zaken)secretaris@metgensbleek.nl
Marian Gerritsen (Lief & Leed commissie)liefenleed@metgensbleek.nl
– (Vrijwilligers commissie)vrijwilligers@metgensbleek.nl
– (Algemene zaken)secretaris@metgensbleek.nl

Commissies

Samenstelling van de Clubkampioenschappen commissie. 

Mailadres: clubkampioenschappen@metgensbleek.nl
Leden: Peter Rossewij & Rob Klap.

Samenstelling van de Jeugdcommissie. 

Mailadres: jeugdcommissie@metgensbleek.nl
Leden: Qunera von Bannisseht, Jeroen Meijering, Zare Aprahamian, Jaap van Pelt(trainer) en een openstaande vacature. 

Samenstelling van de Toernooicommissie Daka Metgensbleek Open. 

Mailadres: tcmetgensbleekopen@metgensbleek.nl
Leden: Sharon Agenant(secretaris), Famke Stegenga en drie vacatures.

Samenstelling van de Toernooicommissie Regenboog. 

Mailadres: tcregenboog@metgensbleek.nl
Leden: Victor Viveen en André de Wit. 

Samenstelling van de Wintercompetitie commissie. 

Mailadres: wintercompetitie@metgensbleek.nl
Leden: Gertwien Waterkoort & Hugo Allers.

Samenstelling van de Kascommissie. 

Mailadres: kas@metgensbleek.nl
Leden: Bob Borminkhof en FonsDelforterie.

Samenstelling van de Commisie lief & leed. 

Mailadres: liefenleed@metgensbleek.nl
Lid: Marian Gerritsen.

Samenstelling van de Vrijwilligers commissie. 

Mailadres: vrijwilligers@metgensbleek.nl
Lid: Marian Gerritsen.

Samenstelling van de Parkcommissie. 

Mailadres: parkcommissie@metgensbleek.nl
Lid: Kees van der Veer (wordt bijgestaan door meerdere onderhoudsvrijwilligers).

Samenstelling van de Commissie van beroep. 

Mailadres: beroep@metgensbleek.nl
Leden: Jan van de Starre, Bob Borninkhof & Jan Geijsel.

Samenstelling van de Verenigingscompetitie leiders. 

Mailadres: vcl@metgensbleek.nl
Leden: Gertwien Waterkoort, Hans Peters en Judith van den Deijsel.