Over ons

Historie

In vroegere tijden waren er op de grond van het tennispark Randenbroek, waar TV Metgensbleek van 1989 t/m 1999 haar activiteiten had, wasserijen gevestigd. In de tijd dat alle straten een naam kregen, was hier de wasserij/blekerij van mevrouw Metgen. Een deel van het terrein was bleek en een ander deel schapenweide. 

Het zandpad ervoor werd dus al snel Metgensbleek genoemd. Een historische naam dus. In 1948 verdween de wasserij en werd er een tennispark aangelegd met de naam Randenbroek. Het voormalige zandpad langs de Metgensbleek heet nu Ringweg Randenbroek. 

Wasserij Metgen 

Metgensbleek, een blekerij bij het landgoed Randenbroek, ca 1935.

Accomodatie

Onze club in Amersfoort beschikt over vier kunstgras tennisbanen met ledverlichting, een hardcourt trainingsbaan en een oefenkooi.

SK’93 

In 1999 is TV Metgensbleek verhuisd naar park Liendert waar de accommodatie wordt gedeeld met handbalvereniging ASC ’91. De bar exploitatie wordt in het geheel verzorgd door stichting SK’93, hierdoor hoefden tennisleden geen verplichte bardienst te draaien. Echter, vanwege een tekort aan vrijwilligers voor de stichting, heeft TV Metgensbleek per 1 april 2022 verplichte bardiensten ingevoerd voor iedereen tussen de 18 en 72 jaar oud.

De verwachting is dat in 2023 het huidige sportpark wordt verplaatst naar de andere kant van de Parelhoenstraat. Op dit sportpark kan TV Metgensbleek dan beschikken over 5 verlichte kunstgrasbanen.

Vertrouwenspersoon

GEHEIMHOUDINGSPLICHT: ALLES IS VERTROUWELIJK

Een vertrouwenspersoon is er voor leden die meldingen of klachten hebben over ongewenst gedrag. Dat kan zijn: agressie, geweld, seksuele intimidatie, ongewenste intimiteiten, pesten of discriminatie. Een vertrouwenspersoon heeft geheimhoudingsplicht en gaat altijd vertrouwelijk om met jouw informatie.

Een vertrouwenspersoon heeft een onafhankelijke positie. Jouw vraag of probleem kan overlegd worden met het bestuur of commissie zonder dat je naam daarin wordt genoemd.

Je kunt haar bereiken via de mail op: vertrouwenspersoon@metgensbleek.nl en ook via de telefoon op nummer:  06 4528 8381

Onze vertrouwenspersoon is:  Agaath Been, psychiater en is lid bij Metgensbleek.

Bestuur

Verschillende bestuursleden kunt u rechtstreeks een mail sturen.

Jan Hille Noordhof (Voorzitter)voorzitter@metgensbleek.nl
André van der Wit (Secretaris A.I.)secretaris@metgensbleek.nl
Astrid van Veldhuizen (Penningmeester)penningmeester@metgensbleek.nl
Onno Flapper (Algemene zaken) 
Fons Delforterie (Algemene zaken) 
Marian Gerritsen (Algemene zaken) 
Vacature (Algemene zaken) 
Marian Gerritsen (Algemene zaken) 

Commissies

Samenstelling van de Clubkampioenschappen commissie. 

Mailadres: clubkampioenschappen@metgensbleek.nl
Leden: Peter Rossewij & Rob Klap.

Samenstelling van de Jeugdcommissie. 

Mailadres: jeugdcommissie@metgensbleek.nl
Leden: Qunera von Bannisseht, Jeroen Meijering, Zare Aprahamian, Marcel Lases. 

Samenstelling van de Toernooicommissie Daka Metgensbleek Open. 

Mailadres: tcmetgensbleekopen@metgensbleek.nl
Leden: Sharon Agenant(secretaris) & vacature.

Samenstelling van de Toernooicommissie Regenboog. 

Mailadres: tcregenboog@metgensbleek.nl
Leden: Victor Viveen en André de Wit. 

Samenstelling van de Wintercompetitie commissie. 

Mailadres: wintercompetitie@metgensbleek.nl
Leden: Gertwien Waterkoort & Hugo Allers.

Samenstelling van de Kascommissie. 

Mailadres: kas@metgensbleek.nl
Leden: Bob Borminkhof en Jacques Gerritsen.

Samenstelling van de Commisie lief & leed. 

Mailadres: liefenleed@metgensbleek.nl
Lid: Marian Gerritsen.

Samenstelling van de Vrijwilligers commissie. 

Mailadres: vrijwilligers@metgensbleek.nl
Lid: Marian Gerritsen.

Samenstelling van de Parkcommissie. 

Mailadres: parkcommissie@metgensbleek.nl
Lid: Kees van der Veer (wordt bijgestaan door meerdere onderhoudsvrijwilligers).

Samenstelling van de Commissie van beroep. 

Mailadres: beroep@metgensbleek.nl
Leden: Jan van de Starre, Bob Borninkhof & Jan Geijsel.

Samenstelling van de Verenigingscompetitie leiders. 

Mailadres: vcl@metgensbleek.nl
Leden:  Hans Peters en Judith van den Deijssel-Sengers

Samenstelling van de Bar Commissie.

Mailadres: bar@metgensbleek.nl
Leden:  Hugo Allers, Frans van Ham, Aarts Wolfsen